Almanya / SHK 2000 Zet-Mikser Hotmelt Üretimi

Sosyal Medyada paylaş:

Almanya’ya geçtiğimiz ay sevkiyatını yaptığımız SHK 2000 serisi Zet-Mikser makinamızın yerinde kurulumu tamamlanmıştır. Ağır şart hizmet tipinde bulunan Zet-Mikser makinamız toplam 180 Kw. kurulu güce, 23 ton ağırlığa ve özel ısı yalıtım sistemine sahiptir. Müşterimiz, 2.000 lt. kapasiteli Zet – Mikser makinamız ile  Hotmelt ve türevi ürünlerin üretimini yapacaktır.

Makinamız ile ilgili daha detaylı bilgi için aşağıda ki linke tıklayarak youtube kanalımızda ki videoyu izleyebilirsiniz.

Diğer Haberler

TANITIM FİLMİ 2023

Temelleri 1946 yılında atılan Sözer Makina, 75 yılı aşkın bilgi birikimi ve tecrübesiyle sektörünün zirvesinde bir markadır. Tecrübeyi, yenilikçi vizyonu ile birleştiren Sözer Makina, üretmiş

Interlakokraska 2023

Sözer Makina olarak daha önce ki yıllarda olduğu gibi bu senede 28 Şubat –  4 Mart 2023 tarihleri arasında Rusya-Moskova’da düzenlenen Interlakokraska fuarına katılım sağladık. 

Hoşçakal 2022

Şimdi eğlence zamanı 😊 Başarılarla dolu 2022 yılını ve Sözer Makina olarak da 76. Kuruluş yılımızı geride bırakmaya hazırlandığımız şu günlerde, çalışma arkadaşlarımızla birlikte bir

Özgeçmişinizi (CV) direkt olarak info@sozer.com mail adresine gönderebilirsiniz.

SÖZER MAKİNA’da çalışan herkes bir yıldızdır, başarılı ve uzun yıllar huzur içinde çalışmak isterseniz mutlaka bizlerle iletişime geçiniz !