Servis ve Bakım

SÖZER MAKİNA, satış sonrası servis hizmeti ve yedek parça temininin çok önemli bir konu olduğunun bilincindedir. Bu doğrultuda gerek yurt içi gerekse de farklı lokasyonlarda ki ülkelere satış sonrası servis hizmetlerimizi sunmaktayız.

SÖZER MAKİNA olarak bizler konusunda uzman eğitimli mühendislerimiz ve teknisyenlerimiz ile yerinde onarım ve servis verme konusunda son derece dinamik ve çözüm odaklı bir yaklaşıma sahibiz. Bundan dolayı 7/24 servis sağlama ve ulaşılabilme özelliklerini sunabilmekte, yüzde yüz müşteri memnuniyeti hedefi ile gelişimimizi sürdürmekteyiz.

Yaygın satış ve satış sonrası hizmet ağı, SÖZER MAKİNA rekabet gücüne sahip olmanın en önemli parçalarından biri olarak gördüğü koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla, sürekli hizmet içi eğitim ve gelişen teknolojiyi izleyen donanımları ile müşterilerinin ürünlerinden daima ilk günkü performansı elde etmelerini sağlar.

SÖZER MAKİNA, üretimini yapmış olduğu makine ve ekipmanlar için 2 yıl üretim garantisi ve 10 yıl yedek parça garantisini sunmaktadır.

Özgeçmişinizi (CV) direkt olarak info@sozer.com mail adresine gönderebilirsiniz.

SÖZER MAKİNA’da çalışan herkes bir yıldızdır, başarılı ve uzun yıllar huzur içinde çalışmak isterseniz mutlaka bizlerle iletişime geçiniz !