Laboratuvar Ekipmanları

Boyalar, yapı kimyasalları, zemin kaplamaları, sıvalar, baskı mürekkepleri, pigment pastaları, yapıştırıcılar, dolgu malzemeleri, mastikler, döküm bileşenleri, kompozit malzemeler…

Endüstriyel boyalar, otomotiv tamir boyaları, deniz boyaları, deri boyaları, ahşap vernikleri, çeşitli kaplamalar, baskı mürekkepleri, serigra mürekkepleri, seramik ürünleri…

Silikon esaslı ürünler, ağır baskı mürekkepleri, sızdırmazlık elemaları, mastikler, yapıştırıcılar, macunlar, epoksi ve polisülfit bazlı yüksek viskoziteli sistemler gibi ürünlerin kısa sürelerde…

Düşük viskoziteye sahip akışkan sıvıların laboratuvar ortamında hızlı ve etkili bir şekilde karşılaştırma işlemi için yaygın olarak kullanılmaktadır.

Basket-Mill makinalarının eziminin yeterli olmadığı uygulamalarda Nano yatay ezme makinalarının kullanım alanları başlamaktadır.

Açıklama

Sözer Makina, laboratuvar makinaları ana üretim makinalarında olduğu gibi uzun yıllar sağlam ve başarılı hizmet vermektedirler. Laboratuvar çalışmalarında kullanılan bu ekipmanlar, yüksek kalite, hassasiyet ve güvenilirlik sunarak araştırma ve geliştirme süreçlerinizi destekler.

Laboratuvar hızlı devirli mikser makinaları, laboratuvar basket-mill makinaları, laboratuvar zet-mikser makinaları, laboratuvar yatay ezme makinaları ve din cup viskozite kapları, laboratuvar ekipmanlarının bütününü oluşturan makinalardır.

Laboratuvar Ekipmanları, doğruluk ve güvenilir sonuçlar elde etmek için hassas sensörler, gelişmiş kontrol sistemleri ve kullanıcı dostu arayüzlerle donatılmıştır. Ayrıca, dayanıklı yapıları sayesinde uzun süreli kullanım sağlar ve laboratuvar çalışmalarınızı verimli bir şekilde yürütmenize yardımcı olur.

Laboratuvar makinaları, numunelerin karıştırılması ve homojenizasyonu için ideal çözümlerdir. Gelişmiş karıştırma teknolojisi ile donatılan mikserler, farklı viskozitelerdeki sıvı ve toz maddeleri hassas bir şekilde karıştırır. Bu sayede, kapsamlı testler ve analizler için kusursuz örnekler elde edebilirsiniz. Ürünle temas eden tüm yüzeyler standart olarak 304-L kalite paslanmaz çelik malzemeden üretilmektedir.

Kullanımı kolay olan mikserler, laboratuvar personelinin iş akışını hızlandırır ve verimliliği artırır.Sözer Makina’nın laboratuvar ekipmanları ve mikserleri, güvenlik standartlarına uygun olarak tasarlanır ve operatörlerin güvenliğini en üst düzeyde sağlar. Ayrıca, enerji verimliliği odaklı tasarımları sayesinde enerji tüketimini optimize eder ve işletme maliyetlerini düşürür.

Sözer Makina’nın kalite odaklı yaklaşımı, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı ve laboratuvar çalışmalarınızda başarı sağlamanızı garanti eder.

Laboratuvar ekipmanları ve mikserler, Sözer Makina’nın uzmanlık ve deneyimle ürettiği üstün kalite ürünlerdir. Araştırma ve geliştirme çalışmalarında güvenilirlik ve hassasiyet arayan müşterilerimize en iyi çözümleri sunmayı hedefliyoruz. Sözer Makina olarak, laboratuvar çalışmalarınızı desteklemek ve başarıya ulaşmanızı sağlamak için en gelişmiş teknolojileri kullanıyoruz.

Özgeçmişinizi (CV) direkt olarak info@sozer.com mail adresine gönderebilirsiniz.

SÖZER MAKİNA’da çalışan herkes bir yıldızdır, başarılı ve uzun yıllar huzur içinde çalışmak isterseniz mutlaka bizlerle iletişime geçiniz !