Orjinal Yedek Parça

Her girişimci yüksek maliyet bedelleri ödeyip temin ettiği her makine veya sistemin, kendisine sürpriz arızalar oluşturup üretiminde kayıplara uğratmadan, makinalarının verimli bir şekilde çalışmasını ister. Bu elbette hem etik hem de doğal bir hak olarak görünse de, eğer mevcut sistem veya makinanın önleyici bakımları, periyodik bakımları muntazaman yapılmıyorsa ve bu bakımlar teknik sorunları tespit edebilme/ giderme kabiliyetine sahip uzman personel tarafından gerçekleştirilmeyip, sistemlerde periyodik olarak değişen yıpranır elemanlar bir öncekiyle aynı teknik tasarım özellikleri göstermiyorsa, girişimcinin doğal olan bu haklarını savunabilmesinin en önemli dayanağı ortadan kalkıyor olacaktır.

Bu durumda işletmeci ne zaman baş göstereceği bilinmeyen çeşitli büyüklükteki arızlara, üretim durmalarından oluşacak kayıplara ve bunların getireceği her türlü masrafa açık bir hale gelecektir.

SÖZER MAKİNA bu gibi durumların önlenmesi veya hiç yaşanmaması için yıllık bakım anlaşmalarını önermektedir. Bakım anlaşmalarının olmaması durumunda karşılaşa bilinecek servis ihtiyaçlarında ise mutlaka SÖZER MAKİNA ile iletişime geçilerek doğru müdahalenin süratle yapılması ve orijinal SÖZER yedek parçalarının kullanılması her zaman işletmecinin lehinedir. 

Orijinal SÖZER yedek parçaları haricinde yedek parçalar veya aksamlar kullanırsanız hem makinanızı garanti dışında bırakmış olursunuz hem de üretim hattınızı riske atmış olursunuz !

Özgeçmişinizi (CV) direkt olarak info@sozer.com mail adresine gönderebilirsiniz.

SÖZER MAKİNA’da çalışan herkes bir yıldızdır, başarılı ve uzun yıllar huzur içinde çalışmak isterseniz mutlaka bizlerle iletişime geçiniz !