Kurulum ve Devreye Alma

SÖZER MAKİNA olarak birinci önceliğimiz güvenli ve kullanıcı dostu makinalar üretmektir. Bu konularla alakalı olarak makinalarımızı ve üretim sistemlerimizi geliştirmek için sürekli araştırmalar ve çalışmalar yapmaktayız. İşlem süreçlerinin analiziyle başlayan ve teknoloji geliştirmeyle devam eden bu çalışmalarda insanla makine ara yüzü ilişkisinin geliştirilmesi amaçlanmıştır. Çünkü ancak bunun sonucunda güvenli bir çalışma sağlanabilmektedir. Üretimini yaptığımız tüm makinalarımız için oluşturduğumuz aşamalar ve testler bulunmaktadır. 76 yılı aşkın tecrübemizin getirdiği veriler doğrultusunda her aşamada uygulanan bu testler güvenli ve uzun ömürlü sorunsuz çalışan makinaları ortaya çıkarmamızı sağlamaktadır.

SÖZER MAKİNA, uluslararası standartlarda üretim yapabilme kapasitesi ve sektörde ki esnek pazar taleplerini karşılayabilme gücü ve tecrübesiyle sektörün gelişimine yön veren proaktif bir yapıya da sahiptir. SAP destekli sahip olduğumuz üretim Sistemi, just in time (JIT) üretim metodolojisi ile ihtiyaç kadar talebi, yüksek standartlarda kalite ile hızlı bir şekilde üretmek ve istendiği zamanda doğru yere sevk etmek prensibi üzerine çalışmalarımıza devem etmekteyiz.

Türkiye’de ve dünyada benzer iş yapan firmalar arasında, en çok farklı çeşitte ve tipte makine üretimi yapabilen firmalardan birisiyiz. 76 yılı aşkın saha tecrübesi, bilgi birikimimiz ile otomasyon sistemli tam veya yarı otomatik tesislerin kurumlarını başarıyla gerçekleştirebilmekteyiz. Bugün itibariyle Türkiye iç pazarının yanı sıra dünyanın 52 farklı ülkesine ürünlerimizi sevk etmekte ve yerinde kurulum hizmeti vermekteyiz.

SÖZER MAKİNA’ın rekabette öne geçmesinin anahtarı, AR-GE’ye verdiği stratejik önemdir. Dünyadaki gelişmeleri yerinde ve hızlı takip edebilme adına yaptığımız yatırımlar, teknolojik, kaliteli ve üstün makineler üretme tutkusundan gelmektedir.

Üretimini yapmış olduğunuz tüm makina ve sistemlerimiz, uzman mühendis kadrolarımızla mutlak suretle yerinde kurulumu yapılmakta ve kullanıcı eğitimleri verilmektedir. Aynı zamanda müşterilerimizin fabrikalarında kendilerinin nezaretinde birkaç şarj deneme üretimleri yaparak İnsan – Makine adaptasyonunu sağlamaktayız. Bu hizmetlerimizi, ister tek makine ister komple bir hat ayrımı gözetmeksizin istisnasız olarak makinalarımızı sevk ettiğimiz dünyanın her noktasına verebilmekteyiz.

Satış sonrası hizmetler birimimiz müşterilerimizden aldığı geri dönüşler ile geçen yıllar içerisinde kendi ekibini sürekli geliştirmekte ve yenilemektedir. Kurulum-Devreye alma ve Servis-Yedek Parça temini konularında %98 gibi oldukça yüksek bir müşteri memnuniyeti oranına sahibiz.

Özgeçmişinizi (CV) direkt olarak info@sozer.com mail adresine gönderebilirsiniz.

SÖZER MAKİNA’da çalışan herkes bir yıldızdır, başarılı ve uzun yıllar huzur içinde çalışmak isterseniz mutlaka bizlerle iletişime geçiniz !