SML Serisi Lab. Tipi Hızlı Devirli Mikser Makinaları

Kullanım Alanları

Boyalar, yapı kimyasalları, zemin kaplamaları, sıvalar, baskı mürekkepleri, pigment pastaları, yapıştırıcılar, dolgu malzemeleri, mastikler, döküm bileşenleri, kompozit malzemeler, kozmetik ürünler, gıda ürünleri ve zirai ilaç üretimleri gibi homojenize edilmesi ve dispersiyonun gerektiği uygulamaların denemelerinde veya ürün gelişiminde pilot üretim amaçlı olarak laboratuvarlar için geliştirilen mikserlerdir.

Sektörel Kullanımı

Boyalar
Kaplamalar

Standart Özellikler

Laboratuvarlar için dizayn edilen bu mikserler oldukça pratik ve az yer kaplayan bir dizayna sahiptirler. Bunun yanı sıra standart olarak kendi tablası ile birlikte son derece güçlü bir yapıya sahip dizaynları vardır. Bu doğrultuda son derece homojen karıştırma, dispersiyon ve belirli bir seviyeye kadar ezme işlemini kolaylıkla yapabilmektedirler. Standart olarak iki farklı çapta karıştırıcı pervanesi makina ile beraber verilmektedir. Standart olan modellerimizin yanı sıra projelerinize göre dilediğiniz kapasite ve motor güçleri doğrultusunda üretilebilirler. Frekans invertör teknolojisi ise kademesiz olarak devir ayarlıdırlar. Zaman ayarlı karışım özelliği bulunmaktadır.

Opsiyonel İstekler

Farklı tiplerde karıştırma aparatları, elektro-hidrolik sistemli olarak kendi gövdesi üzerinde kalkıp inme özelliği, kenar ve taban hareketli sıyırıcı sistemi, hareketli ve otomatik vakum sistemi, çift katlı pervane, sıcaklık ölçüm sistemi, ATEX Zone 1 EEx dIIB T4 standartlarında ex-proof dizayn, reçete kontrollü yarı otomatik veya tam otomatik PC / PLC kontrol sistemi opsiyonel özellik olarak sunulmaktadır.
Makina Tipi SM3-L SM10-L SM50-L
Ana Motor Gücü (Kw) 0,37 - 2,2 1,1 - 3 3 - 7,5
Karıştırma Devri (d/d) 0-3000 0-3000 0-1500
Toplam Hacim (Lt) 3 10 300
Faydalı Hacim (Lt) 0,6 - 2,4 2 - 8 10 - 40

Özgeçmişinizi (CV) direkt olarak info@sozer.com mail adresine gönderebilirsiniz.

SÖZER MAKİNA’da çalışan herkes bir yıldızdır, başarılı ve uzun yıllar huzur içinde çalışmak isterseniz mutlaka bizlerle iletişime geçiniz !