Mermer Yüzey İşleme Kimyasalları Deneme Üretimi

Sosyal Medyada paylaş:

Abrasiv ve cila gibi mermer yüzey işleme kimyasallarının üretimi için SÖZER MAKİNA’yı tercih eden müşterimizin deneme üretimleri başarı ile sonuçlanmıştır. Bu projemizde SPK serisi Planet Mikser (Malaksör) makinamız ve SMP serisi Yatay Mikser makinamız entegre bir şekilde kullanılmıştır. Planet mikser’in başarılı harmanlama işleminden sonra özellikle toz ile tozun karıştırılmasında yaygın olarak kullanılan, yatay mikserde yer alan “Ribbon” tip karıştırıcı sistemi nihai ürünün son halini almasında çok etkili olmuştur.

https://sozer.com/planet-mikser-makinalari/Urunler/spk-serisi-planet-mikser-makinalari

https://sozer.com/planet-mikser-makinalari/Urunler/spk-serisi-planet-mikser-makinalari

Diğer Haberler

TANITIM FİLMİ 2023

Temelleri 1946 yılında atılan Sözer Makina, 75 yılı aşkın bilgi birikimi ve tecrübesiyle sektörünün zirvesinde bir markadır. Tecrübeyi, yenilikçi vizyonu ile birleştiren Sözer Makina, üretmiş

Interlakokraska 2023

Sözer Makina olarak daha önce ki yıllarda olduğu gibi bu senede 28 Şubat –  4 Mart 2023 tarihleri arasında Rusya-Moskova’da düzenlenen Interlakokraska fuarına katılım sağladık. 

Hoşçakal 2022

Şimdi eğlence zamanı 😊 Başarılarla dolu 2022 yılını ve Sözer Makina olarak da 76. Kuruluş yılımızı geride bırakmaya hazırlandığımız şu günlerde, çalışma arkadaşlarımızla birlikte bir

Özgeçmişinizi (CV) direkt olarak info@sozer.com mail adresine gönderebilirsiniz.

SÖZER MAKİNA’da çalışan herkes bir yıldızdır, başarılı ve uzun yıllar huzur içinde çalışmak isterseniz mutlaka bizlerle iletişime geçiniz !