Partnerlik Duyurusu

Sosyal Medyada paylaş:

SÖZER MAKİNA® olarak % 100 Türk sermayesi ile evrensel kalite standartlarında makina ve hizmetler sunmak üzere 1946 senesinden beri faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Faaliyette bulunduğumuz süre boyunca yüksek kalitede uzun ömürlü makina üretimi, satış öncesi ve satış sonrası %100 müşteri memnuniyeti anlayışımız ile ihtiyaçların karşılanması temel yaklaşımımız olmuştur.

Bu temel yaklaşımı desteklemek ve daha fazla inovatif çalışmalar yapmak amacıyla temelleri 1940’lı yıllara dayanan, kimyevi hammadde konusunda ithalat, ihracat ve pazarlama çalışmaları yapan, aynı zamanda teknik danışmanlık hizmetleri de veren “ACAR KİMYA AŞ.” ile stratejik işbirliği oluşturduğumuzu siz değerli iş ortaklarımıza bildirmekten mutluluk duyuyoruz.

www.acarchemicals.com

Diğer Haberler

TANITIM FİLMİ 2023

Temelleri 1946 yılında atılan Sözer Makina, 75 yılı aşkın bilgi birikimi ve tecrübesiyle sektörünün zirvesinde bir markadır. Tecrübeyi, yenilikçi vizyonu ile birleştiren Sözer Makina, üretmiş

Interlakokraska 2023

Sözer Makina olarak daha önce ki yıllarda olduğu gibi bu senede 28 Şubat –  4 Mart 2023 tarihleri arasında Rusya-Moskova’da düzenlenen Interlakokraska fuarına katılım sağladık. 

Hoşçakal 2022

Şimdi eğlence zamanı 😊 Başarılarla dolu 2022 yılını ve Sözer Makina olarak da 76. Kuruluş yılımızı geride bırakmaya hazırlandığımız şu günlerde, çalışma arkadaşlarımızla birlikte bir

Özgeçmişinizi (CV) direkt olarak info@sozer.com mail adresine gönderebilirsiniz.

SÖZER MAKİNA’da çalışan herkes bir yıldızdır, başarılı ve uzun yıllar huzur içinde çalışmak isterseniz mutlaka bizlerle iletişime geçiniz !