Partnerlik Duyurusu

Sosyal Medyada paylaş:

Son yıllarda artan ihracat hacmimiz doğrultusunda yeni pazarlara açılmak ve var olan pazarlarda ki hakimiyetimizi arttırmak amacıyla stratejik iş ortaklıklarımıza devam etmekteyiz. Kazan-kazan prensibi doğrultusunda başarıyı paylaşmak için dürüst ve konusunda uzman firmalarla partnerlik çalışmaları yürütmekteyiz.

Bu doğrultuda uzun yıllardır tanıdığımız kişilerin yönetiminde yer alan “DKT Technic GmbH”  firması ile  stratejik işbirliği oluşturduğumuzu siz değerli iş ortaklarımıza bildirmekten mutluluk duyuyoruz. Anlaşmamız doğrultusunda başta Almanya Federal Cumhuriyeti olmak üzere Avrupa bölgesi genelinde ortak çalışmalar yürüteceğiz. Almanya’da bulunan ofisimiz ile Avrupa bölgesi geneline satış ve satış sonrası faaliyetlerimizi daha efektif şekilde yürütebileceğiz.

SÖZER MAKİNA® her geçen gün, sağlam ve güvenilir makine üretimi yapmanın yanı sıra vizyoner yapısını da geliştirerek yoluna emin adımlarla devam etmektedir. 

DKT TECHNIC GmbH

Oldenburger Str. 236  49377 Vechta-Caleslage / Germany 

T: +49 (0)  44 41-97 37 37-0

F: +49 (0)  44 41-97 37 37-30

mail@dkttechnic.de

www.dkttechnic.de

Diğer Haberler

TANITIM FİLMİ 2023

Temelleri 1946 yılında atılan Sözer Makina, 75 yılı aşkın bilgi birikimi ve tecrübesiyle sektörünün zirvesinde bir markadır. Tecrübeyi, yenilikçi vizyonu ile birleştiren Sözer Makina, üretmiş

Interlakokraska 2023

Sözer Makina olarak daha önce ki yıllarda olduğu gibi bu senede 28 Şubat –  4 Mart 2023 tarihleri arasında Rusya-Moskova’da düzenlenen Interlakokraska fuarına katılım sağladık. 

Hoşçakal 2022

Şimdi eğlence zamanı 😊 Başarılarla dolu 2022 yılını ve Sözer Makina olarak da 76. Kuruluş yılımızı geride bırakmaya hazırlandığımız şu günlerde, çalışma arkadaşlarımızla birlikte bir

Özgeçmişinizi (CV) direkt olarak info@sozer.com mail adresine gönderebilirsiniz.

SÖZER MAKİNA’da çalışan herkes bir yıldızdır, başarılı ve uzun yıllar huzur içinde çalışmak isterseniz mutlaka bizlerle iletişime geçiniz !