Partnerlik Duyurusu

Sosyal Medyada paylaş:

Son yıllarda artan ihracat hacmimiz doğrultusunda yeni pazarlara açılmak ve var olan pazarlarda ki hakimiyetimizi arttırmak amacıyla stratejik iş ortaklıklarımıza devam etmekteyiz. Kazan-kazan prensibi doğrultusunda başarıyı paylaşmak için dürüst ve konusunda uzman firmalarla partnerlik çalışmaları yürütmekteyiz.

Bu doğrultuda uzun yıllardır tanıdığımız kişilerin yönetiminde yer alan “DKT Technic GmbH”  firması ile  stratejik işbirliği oluşturduğumuzu siz değerli iş ortaklarımıza bildirmekten mutluluk duyuyoruz. Anlaşmamız doğrultusunda başta Almanya Federal Cumhuriyeti olmak üzere Avrupa bölgesi genelinde ortak çalışmalar yürüteceğiz. Almanya’da bulunan ofisimiz ile Avrupa bölgesi geneline satış ve satış sonrası faaliyetlerimizi daha efektif şekilde yürütebileceğiz.

SÖZER MAKİNA® her geçen gün, sağlam ve güvenilir makine üretimi yapmanın yanı sıra vizyoner yapısını da geliştirerek yoluna emin adımlarla devam etmektedir. 

DKT TECHNIC GmbH

Oldenburger Str. 236  49377 Vechta-Caleslage / Germany 

T: +49 (0)  44 41-97 37 37-0

F: +49 (0)  44 41-97 37 37-30

mail@dkttechnic.de

www.dkttechnic.de

Diğer Haberler

Sözer Akademi / 5S nedir? Nasıl uygulanır?

Değişim olmadan gelişmek imkânsızdır. Zihnini değiştirmeyenler hiçbir şeyi değiştiremezler! Sözer Akademi açılışı eğitimi Üretim Planlama Müdürümüz Serkan Yeşiltepe tarafından “5S Nedir? Ve Nasıl Uygulanır?” konu

Özgeçmişinizi (CV) direkt olarak info@sozer.com mail adresine gönderebilirsiniz.

SÖZER MAKİNA’da çalışan herkes bir yıldızdır, başarılı ve uzun yıllar huzur içinde çalışmak isterseniz mutlaka bizlerle iletişime geçiniz !