Poliüretan ve Kompozit Ürünler

Sosyal Medyada paylaş:

Günümüzde artık hayatımızın birçok noktasında “Poliüretan ve Kompozit” ürünler yer almaktadır. Bu tip ürünler su veya solvent bazlı olarak çeşitli şekillerde üretilmektedir. Uygulandığı veya tercih edildiği bazı alanlarda kimyasal ve korozyona dayanıklılığın yanı sıra yüksek aşınma direnci de aranan özelliklerdendir.

Poliüretan ve Kompozit sektörlerinde yıllardır başarıyla çalışan SÖZER makineleri, ürünlerin özel gereksinimlerine uygun şekilde imal edilmektedir. Üretim süreci içerisinde ve sonrasında her makinemiz  SÖZER MAKİNA kalite standartları gereği testlere tabi tutulmakta, spesifikasyonlara uygunluğu kontrol edilmekte ve her aşama tam olarak belgelenmektedir.

Sizlerin başarısı, 1946’dan beri sahadan olan bizler için çok önemlidir. Yıllar içerisinde edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda makine tasarımından üretime ve bireysel müşteri hizmetlerine kadar her aşamada azami özeni göstermeye gayret ediyoruz.

İhtiyacınıza göre manuel veya tam otomasyonlu, kaliteli, SÜRDÜRÜLEBİLİR başarı elde edebileceğiniz makinalara ulaşmak için aynı zamanda satış sonrası %100 müşteri memnuniyeti seviyesinde servis hizmetlerimizle tanışmak için sizleri SÖZER MAKİNA ile çalışmaya davet ediyoruz !

Bizlere göre kalite asla tesadüf değildir !

https://sozer.com/planet-mikser-makinalari

https://sozer.com/zet-mikser-makinalari

Diğer Haberler

TANITIM FİLMİ 2023

Temelleri 1946 yılında atılan Sözer Makina, 75 yılı aşkın bilgi birikimi ve tecrübesiyle sektörünün zirvesinde bir markadır. Tecrübeyi, yenilikçi vizyonu ile birleştiren Sözer Makina, üretmiş

Interlakokraska 2023

Sözer Makina olarak daha önce ki yıllarda olduğu gibi bu senede 28 Şubat –  4 Mart 2023 tarihleri arasında Rusya-Moskova’da düzenlenen Interlakokraska fuarına katılım sağladık. 

Hoşçakal 2022

Şimdi eğlence zamanı 😊 Başarılarla dolu 2022 yılını ve Sözer Makina olarak da 76. Kuruluş yılımızı geride bırakmaya hazırlandığımız şu günlerde, çalışma arkadaşlarımızla birlikte bir

Özgeçmişinizi (CV) direkt olarak info@sozer.com mail adresine gönderebilirsiniz.

SÖZER MAKİNA’da çalışan herkes bir yıldızdır, başarılı ve uzun yıllar huzur içinde çalışmak isterseniz mutlaka bizlerle iletişime geçiniz !