SM 200-3MIL.IV Çok Milli Mikserler

Sosyal Medyada paylaş:

Havacılık ve otomotiv endüstrilerinde kullanılan, kompozit teknolojileri ürünlerinin üretimini yapan müşterimizin tesisi devreye alınmıştır. Bu karede, proje içerisinde kullanılan Otomatik toz besleme sistemli yeni nesil makinalarımızdan olan SM 200-3MIL.IV tip mikser makinamızı görmektesiniz. Projelerinizi gerçeğe dönüştürmek için sizleri de Sözer Makina ile çalışmaya davet ediyoruz !

https://sozer.com/en/mixers/Products/sm-3mil-series-triple-shaft-mixers

Diğer Haberler

TANITIM FİLMİ 2023

Temelleri 1946 yılında atılan Sözer Makina, 75 yılı aşkın bilgi birikimi ve tecrübesiyle sektörünün zirvesinde bir markadır. Tecrübeyi, yenilikçi vizyonu ile birleştiren Sözer Makina, üretmiş

Interlakokraska 2023

Sözer Makina olarak daha önce ki yıllarda olduğu gibi bu senede 28 Şubat –  4 Mart 2023 tarihleri arasında Rusya-Moskova’da düzenlenen Interlakokraska fuarına katılım sağladık. 

Hoşçakal 2022

Şimdi eğlence zamanı 😊 Başarılarla dolu 2022 yılını ve Sözer Makina olarak da 76. Kuruluş yılımızı geride bırakmaya hazırlandığımız şu günlerde, çalışma arkadaşlarımızla birlikte bir

Özgeçmişinizi (CV) direkt olarak info@sozer.com mail adresine gönderebilirsiniz.

SÖZER MAKİNA’da çalışan herkes bir yıldızdır, başarılı ve uzun yıllar huzur içinde çalışmak isterseniz mutlaka bizlerle iletişime geçiniz !