Sözer Makina Elektrik ve Otomasyon Birimimiz gururla sunar!

Sosyal Medyada paylaş:

Sözer Makina genişleyen organizasyonel yapısıyla sürdürülebilir ve kaliteli işler ortaya çıkarmaya devam ediyor. Uluslararası bir projemiz için Elektrik & Otomasyon birimimizin hazırladığı güncellenmiş otomasyon sistemimiz ile daha verimli üretim ve dolum prosesleri tam otomatik olarak çalışır halde tamamlanmıştır. Ekibimizi tebrik ediyoruz.

Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız, Sözer Makina çatısı altında mutlu ve başarılı bir şekilde çalışmalarına devam ediyorlar. Güçlü firma, her şartta birbirine bağlı güçlü ekip ve güzel sonuçlar. Biz birlikte daha güçlüyüz! ?

Diğer Haberler

Paintistanbul & Turkcoat 2024 fuarı tamamlandı

Rekor ziyaretçi sayısı, harika geri bildirimler ve faydalı görüşmeler ile Paintistanbul &Turkcoat fuarını başarıyla tamamlamanın gururunu yaşıyoruz. Emeği geçen tüm ekip arkadaşlarımıza ve standımızı ziyaret

Paintİstanbul & Turkcoat 2024

Dokuzuncusu düzenlenecek olan Paintistanbul & Turkcoat fuarı 8-10 Mayıs 2024 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde bir kez daha sektör temsilcilerini ağırlamaya hazırlanıyor. Her zaman olduğu

Özgeçmişinizi (CV) direkt olarak info@sozer.com mail adresine gönderebilirsiniz.

SÖZER MAKİNA’da çalışan herkes bir yıldızdır, başarılı ve uzun yıllar huzur içinde çalışmak isterseniz mutlaka bizlerle iletişime geçiniz !