SDP Serisi Sıvı Transfer Dişli Pompaları

Kullanım Alanları

Çeşitli viskozitedeki sıvıların, pompa girişine kendi akışkanlığı ile gelebilen, özellikle her türlü boyanın veya viskozitesi düşük kimyasalların bir yerden bir yere transferinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Standart Özellikler

Pompa gövdesi tamamen pik döküm malzemeden tasarlanmış olup dişli grubu özel ısıl işleme sokularak aşınma süresinin uzatılması sağlanmıştır. Özel bronz yatakları sayesinde son derece sessiz çalışma özelliği de pompaya kazandırılmıştır. Pompa, cebri basmalı dişli pompadır. Çeşitli debilere göre imalatı yapılmakta olup standart olarak tek olarak pompa veya motor-şase akuple edilmiş olarak imalatı bulunmaktadır. Standart olarak kayış kasnak sistemi ile elektrik motoruna akuple edilerek tahrik edilmektedir. Giriş tarafında hava alma hunisi ve vanası bulunmaktadır. Bağlantı şasesinin altında bulunan tekerlekleri sayesinde mobil özelliğe sahiptir. Dişliler, özel olarak sementasyon ile sertleştirilmiştir.

Opsiyonel İstekler

ATEX Zone 1 EEx dIIB T4 standartlarında ex-proof özelliği, pompa gövde ve dişlilerinin komple paslanmaz malzemeden imalatı, hız kontrol frekans konvertörü ile pompanın devir ayarı opsiyonel özellik olarak sunulmaktadır.
Pompa Tipi SDP 1 1/4 SDP 2
Motor Gücü (Kw) 1,1 - 3 2,2 - 4
Kapasite (Lt / Saat) 250 750

Özgeçmişinizi (CV) direkt olarak info@sozer.com mail adresine gönderebilirsiniz.

SÖZER MAKİNA’da çalışan herkes bir yıldızdır, başarılı ve uzun yıllar huzur içinde çalışmak isterseniz mutlaka bizlerle iletişime geçiniz !