Brezilya Abrafati 2019 fuarı tamamlandı

Sosyal Medyada paylaş:

1 Ekim – 3 Ekim 2019 tarihleri arasında Brezilya’da düzenlenen Abrafati 2019 fuarında SÖZER MAKİNA® olarak bizler katılımcı olarak bulunduk. 16. kez düzenlenen (İlki 1989’da düzenlendi) Abrafati fuarı bizler adına oldukça verimli bir şekilde geride kaldı. Özellikle son yıllarda bu kıtada bulunan Brezilya, El Salvador, Kolombiya ve Meksika’da makinalarımızı kullanan müşterilerimiz ile beraber başarılı çalışmalar gerçekleştirmiştik. Abrafati 2019 fuarı ile kıta genelinde yeni pazarlara açılma ve sektörde bulunan başka firmalarla da tanışma fırsatını yakaladık.

Seneler içerisinde oluşturduğumuz güven ve rekabetçi fiyat politikamızla beraber SÖZER MAKİNA® kalitesinin, uluslararası pazarda tercih edilen bir marka olduğunu görebilmek bizleri gururlandırmaktadır. Bu durumun sürdürülebilir olması için çalışmalarımıza var gücümüzle devam etmekteyiz.  

Diğer Haberler

TANITIM FİLMİ 2023

Temelleri 1946 yılında atılan Sözer Makina, 75 yılı aşkın bilgi birikimi ve tecrübesiyle sektörünün zirvesinde bir markadır. Tecrübeyi, yenilikçi vizyonu ile birleştiren Sözer Makina, üretmiş

Interlakokraska 2023

Sözer Makina olarak daha önce ki yıllarda olduğu gibi bu senede 28 Şubat –  4 Mart 2023 tarihleri arasında Rusya-Moskova’da düzenlenen Interlakokraska fuarına katılım sağladık. 

Hoşçakal 2022

Şimdi eğlence zamanı 😊 Başarılarla dolu 2022 yılını ve Sözer Makina olarak da 76. Kuruluş yılımızı geride bırakmaya hazırlandığımız şu günlerde, çalışma arkadaşlarımızla birlikte bir

Özgeçmişinizi (CV) direkt olarak info@sozer.com mail adresine gönderebilirsiniz.

SÖZER MAKİNA’da çalışan herkes bir yıldızdır, başarılı ve uzun yıllar huzur içinde çalışmak isterseniz mutlaka bizlerle iletişime geçiniz !