Brezilya Abrafati 2019 fuarı tamamlandı

Sosyal Medyada paylaş:

1 Ekim – 3 Ekim 2019 tarihleri arasında Brezilya’da düzenlenen Abrafati 2019 fuarında SÖZER MAKİNA® olarak bizler katılımcı olarak bulunduk. 16. kez düzenlenen (İlki 1989’da düzenlendi) Abrafati fuarı bizler adına oldukça verimli bir şekilde geride kaldı. Özellikle son yıllarda bu kıtada bulunan Brezilya, El Salvador, Kolombiya ve Meksika’da makinalarımızı kullanan müşterilerimiz ile beraber başarılı çalışmalar gerçekleştirmiştik. Abrafati 2019 fuarı ile kıta genelinde yeni pazarlara açılma ve sektörde bulunan başka firmalarla da tanışma fırsatını yakaladık.

Seneler içerisinde oluşturduğumuz güven ve rekabetçi fiyat politikamızla beraber SÖZER MAKİNA® kalitesinin, uluslararası pazarda tercih edilen bir marka olduğunu görebilmek bizleri gururlandırmaktadır. Bu durumun sürdürülebilir olması için çalışmalarımıza var gücümüzle devam etmekteyiz.  

Diğer Haberler

Sözer Akademi / 5S nedir? Nasıl uygulanır?

Değişim olmadan gelişmek imkânsızdır. Zihnini değiştirmeyenler hiçbir şeyi değiştiremezler! Sözer Akademi açılışı eğitimi Üretim Planlama Müdürümüz Serkan Yeşiltepe tarafından “5S Nedir? Ve Nasıl Uygulanır?” konu

Özgeçmişinizi (CV) direkt olarak info@sozer.com mail adresine gönderebilirsiniz.

SÖZER MAKİNA’da çalışan herkes bir yıldızdır, başarılı ve uzun yıllar huzur içinde çalışmak isterseniz mutlaka bizlerle iletişime geçiniz !