Meksika L. American Coating Show 2019 tamamlandı

Sosyal Medyada paylaş:

Latin American Coatings Show 2019 (LACS 2019), 14. Kez Meksika (Mexico City) da düzenlenmiştir. ANAFAPYT (Ulusal Boya ve Mürekkep Üreticileri Birliği) tarafından düzenlenen organizasyon boya, mürekkep, kimya ve kaplama endüstrileri ile bağlantılı firmaların adeta da akınına uğramıştır.

LACS 2019 organizasyonu hammadde tedarikçilerinin, ekipman ve makine üreticilerinin yanı sıra boya ve kaplama tedarikçilerinin de genel olarak ürünlerini, yeniliklerini sunduğu bir sergi alanı olmuştur.

Fuar süresi boyunca aynı zamanda eşine pek rastlanmayan 80’e yakın konferans düzenlenmiştir.

SÖZER MAKİNA® olarak bizlerde özellikle son 10 yılda Amerika kıtasında mühendislik anlamında başarılı çalışmalar gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Meksika, Kolombiya, El Salvador ve Brezilya ülkelerinde çalışan makinalarımız ve kurduğumuz tesisler SÖZER MAKİNA® nın gururu olmaya devam etmektedir. Lacs 2019 fuarında da gerek mevcut gerekse de yeni müşterilerimiz ile kurduğumuz temaslar doğrultusunda çalışmalarımız devam etmiştir.

Firmamızın 73 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesiyle geldiği bu noktada sahip olduğumuz esneklik ve her daim verimli çalışma ilkemiz, şirketimizin başarısını belirlemektedir. Bu durum farklı pazarlarda da tercih edilen bir marka haline gelmemizi sağlamaktadır. SÖZER MAKİNA® olarak bu durumu sürekli kılabilmek için çalışmalarımıza var gücümüzle devam etmekteyiz.

Diğer Haberler

Paintistanbul & Turkcoat 2024 fuarı tamamlandı

Rekor ziyaretçi sayısı, harika geri bildirimler ve faydalı görüşmeler ile Paintistanbul &Turkcoat fuarını başarıyla tamamlamanın gururunu yaşıyoruz. Emeği geçen tüm ekip arkadaşlarımıza ve standımızı ziyaret

Paintİstanbul & Turkcoat 2024

Dokuzuncusu düzenlenecek olan Paintistanbul & Turkcoat fuarı 8-10 Mayıs 2024 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde bir kez daha sektör temsilcilerini ağırlamaya hazırlanıyor. Her zaman olduğu

Özgeçmişinizi (CV) direkt olarak info@sozer.com mail adresine gönderebilirsiniz.

SÖZER MAKİNA’da çalışan herkes bir yıldızdır, başarılı ve uzun yıllar huzur içinde çalışmak isterseniz mutlaka bizlerle iletişime geçiniz !