Meksika L. American Coating Show 2019 tamamlandı

Sosyal Medyada paylaş:

Latin American Coatings Show 2019 (LACS 2019), 14. Kez Meksika (Mexico City) da düzenlenmiştir. ANAFAPYT (Ulusal Boya ve Mürekkep Üreticileri Birliği) tarafından düzenlenen organizasyon boya, mürekkep, kimya ve kaplama endüstrileri ile bağlantılı firmaların adeta da akınına uğramıştır.

LACS 2019 organizasyonu hammadde tedarikçilerinin, ekipman ve makine üreticilerinin yanı sıra boya ve kaplama tedarikçilerinin de genel olarak ürünlerini, yeniliklerini sunduğu bir sergi alanı olmuştur.

Fuar süresi boyunca aynı zamanda eşine pek rastlanmayan 80’e yakın konferans düzenlenmiştir.

SÖZER MAKİNA® olarak bizlerde özellikle son 10 yılda Amerika kıtasında mühendislik anlamında başarılı çalışmalar gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Meksika, Kolombiya, El Salvador ve Brezilya ülkelerinde çalışan makinalarımız ve kurduğumuz tesisler SÖZER MAKİNA® nın gururu olmaya devam etmektedir. Lacs 2019 fuarında da gerek mevcut gerekse de yeni müşterilerimiz ile kurduğumuz temaslar doğrultusunda çalışmalarımız devam etmiştir.

Firmamızın 73 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesiyle geldiği bu noktada sahip olduğumuz esneklik ve her daim verimli çalışma ilkemiz, şirketimizin başarısını belirlemektedir. Bu durum farklı pazarlarda da tercih edilen bir marka haline gelmemizi sağlamaktadır. SÖZER MAKİNA® olarak bu durumu sürekli kılabilmek için çalışmalarımıza var gücümüzle devam etmekteyiz.

Diğer Haberler

TANITIM FİLMİ 2023

Temelleri 1946 yılında atılan Sözer Makina, 75 yılı aşkın bilgi birikimi ve tecrübesiyle sektörünün zirvesinde bir markadır. Tecrübeyi, yenilikçi vizyonu ile birleştiren Sözer Makina, üretmiş

Interlakokraska 2023

Sözer Makina olarak daha önce ki yıllarda olduğu gibi bu senede 28 Şubat –  4 Mart 2023 tarihleri arasında Rusya-Moskova’da düzenlenen Interlakokraska fuarına katılım sağladık. 

Hoşçakal 2022

Şimdi eğlence zamanı 😊 Başarılarla dolu 2022 yılını ve Sözer Makina olarak da 76. Kuruluş yılımızı geride bırakmaya hazırlandığımız şu günlerde, çalışma arkadaşlarımızla birlikte bir

Özgeçmişinizi (CV) direkt olarak info@sozer.com mail adresine gönderebilirsiniz.

SÖZER MAKİNA’da çalışan herkes bir yıldızdır, başarılı ve uzun yıllar huzur içinde çalışmak isterseniz mutlaka bizlerle iletişime geçiniz !