European Caoting Show 2023

Sosyal Medyada paylaş:

4 yıllık aranın ardından, Almanya-Nürnberg’de başarılı bir European Coating Show fuarını daha geride bırakmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Sözer Makina olarak kaplama, boya ve kimya sektörlerinde hizmet veren dünyanın önde gelen firmalarını standımızda ağırladık.

Standımızda SM Serisi Hızlı Devirli Mikser, SBM Serisi Basket-Mill makinası, SMNG Serisi Nano Yatay Ezme makinası, SMPK Serisi Kombine Planet Mikser ve SKBM serisi Hidrolik Kazan Boşaltma Pres Makinalarımızı sergiledik. Aynı zamanda ziyaretçilerimizin oldukça ilgisini çeken, Anahtar teslim projelerimizden birinin 1/10 şeklinde ölçeklendirilmiş maketini de sergiledik.  

3 gün boyunca oldukça verimli sunumlar ve temaslar gerçekleştirdik. Standımızda birçok tanıdık sima ile tekrar görüşürken bir yandan da yeni bağlantılar kurma fırsatları yakaladık. European Coating Show 2023’ü oldukça verimli bir şekilde kapatıyoruz. Standımıza gelen tüm ziyaretçilerimize çok teşekkür ediyor, 2025’te sizlerle tekrar buluşmayı dört gözle bekliyoruz.

#SözerMakina #ECS2023 #europeancoatings #coatingconference #coatingsshows

Ürünler

SM Serisi Hızlı Devirli Mikser

SBM Serisi Basket-Mill Makinası

SMNG Serisi Nano Yatay Ezme Makinası

SMPK Serisi Kombine Planet Mikser

SKBM Serisi Hidrolik Kazan Boşaltma Pres Makinası

Diğer Haberler

Sözer Akademi / 5S nedir? Nasıl uygulanır?

Değişim olmadan gelişmek imkânsızdır. Zihnini değiştirmeyenler hiçbir şeyi değiştiremezler! Sözer Akademi açılışı eğitimi Üretim Planlama Müdürümüz Serkan Yeşiltepe tarafından “5S Nedir? Ve Nasıl Uygulanır?” konu

Özgeçmişinizi (CV) direkt olarak info@sozer.com mail adresine gönderebilirsiniz.

SÖZER MAKİNA’da çalışan herkes bir yıldızdır, başarılı ve uzun yıllar huzur içinde çalışmak isterseniz mutlaka bizlerle iletişime geçiniz !