TANITIM FİLMİ 2023

Sosyal Medyada paylaş:

Temelleri 1946 yılında atılan Sözer Makina, 75 yılı aşkın bilgi birikimi ve tecrübesiyle sektörünün zirvesinde bir markadır. Tecrübeyi, yenilikçi vizyonu ile birleştiren Sözer Makina, üretmiş olduğu katma değer ile bugün itibariyle Türkiye’nin ve Dünyanın lider makina üreticileri arasında yer almaktadır. 

Hizmet verilen sektörler kapsamında makine ve komponentlerin üretiminin yanı sıra, yılların getirdiği bilgi birikimi ve tecrübe ile birlikte tasarım, projelendirme ve danışmanlık hizmetleri de Sözer Makina çatısı altında verilebilmektedir. Sözer Makina, bugün itibariyle yıllık üretiminin %60’ını, 6 kıtada 70’den fazla ülkeye ihraç etmektedir. 

Sözer Makina çatısı altında üretilen tüm makinalar, ISO 9001, ISO 14001, ISO 18001 ve CE kalite direktiflerine uygun şekilde üretilmektedir. Sahip olunan Yerli Malı Üretim belgesi, teknolojik ürün belgesi ve Ex-Atex sertifikası sayesinde iş ortaklarına yatırım teşvikli alım imkanları sunulabilmektedir.

Yapılan anketler ve iş ortaklarından alınan geri dönüş bildirimleri kapsamında %98 gibi oldukça yüksek bir müşteri memnuniyet oranına sahip olan Sözer Makina, sunduğu tüm hizmetleri konusunda uzman mühendis, tekniker ve idari kadrosu ile kusursuz şekilde sağlamaktadır.

Sektöründe Dünyanın en geniş makina yelpazesine sahip üreticilerinden olan Sözer Makina, sürdürdüğü Ar-ge çalışmalarıyla daima en iyiyi üretmeyi ve bu standardı sürekli gelişen değerler ile uyum içerisinde geleceğe taşımayı hedeflemektedir. Departmanlar arası iletişim, verimli çalışma ve üretimde dijitalleşme konularına son derece önem veren Sözer Makina, modern üretim tesisi ve prestijli idari binasıyla müşterilerine güvenilir ve sürdürebilir hizmetler sunmaktadır.

Sözer Makina güçlü gelecek vizyonuyla hep daha iyiyi hedefleyerek, marka gücünü zirveye taşırken, ülkesinin değerlerine sahip çıkmakta ve sektörde atılan adımların öncüsü olmanın gururunu yaşamaktadır.

Projelerinizi gerçeğe dönüştürmek için sizleri de Sözer Makina ile çalışmaya davet ediyoruz !

Diğer Haberler

Polisan Gebkim JR

Polisan Gebkim JR yerleşkesinde ana yüklenici olarak hizmet verdiğimiz, tam otomasyonlu solvent bazlı üretim tesisi devreye alınmıştır. Bu projemizde 14 adet mikser, stok tankları, borulama

Sözer Makina İftar Yemeği 2023

Geleneksel Sözer Makina iftar yemeğinde değerli tüm çalışma arkadaşlarımızla bir araya gelerek hoş sohbetli bir akşamı geride bıraktık. Ekip olarak bir arada olmak, Sözer Makina

European Caoting Show 2023

4 yıllık aranın ardından, Almanya-Nürnberg’de başarılı bir European Coating Show fuarını daha geride bırakmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Sözer Makina olarak kaplama, boya ve kimya

Özgeçmişinizi (CV) direkt olarak info@sozer.com mail adresine gönderebilirsiniz.

SÖZER MAKİNA’da çalışan herkes bir yıldızdır, başarılı ve uzun yıllar huzur içinde çalışmak isterseniz mutlaka bizlerle iletişime geçiniz !