Hollanda / Yalıtım Sistemleri Üretimi

Sosyal Medyada paylaş:

Pandemi süresi içerisinde sevkiyat ve kurulumlarımız hızla devam ediyor. Hollanda’ya sevk ettiğimiz SMPK serisi Kombine Planet Mikser ve SKBM serisi Hidrolik Kazan Boşaltma Pres Makinanımızın yerinde kurulumu ve devreye alma işlemleri tamamlanmıştır.

Müşterimiz, bu makinalarımız ile Akrilik, Silikon ve Poliüretan esaslı su ya da ısı yalıtım sistemlerinin üretimini ve dolumunu yapacaktır.

Projelerinizi gerçeğe dönüştürmek için sizleri de teknoloji ve kalitenin adresi SÖZER MAKİNA’ya bekleriz!

https://sozer.com/planet-mikser-makinalari/Urunler/smpk-serisi-kombine-planet-mikser-makinalari

https://sozer.com/kazan-bosaltma-pres-makinalari/Urunler/skbm-serisi-kazan-bosaltma-pres-makinalari

Diğer Haberler

TANITIM FİLMİ 2023

Temelleri 1946 yılında atılan Sözer Makina, 75 yılı aşkın bilgi birikimi ve tecrübesiyle sektörünün zirvesinde bir markadır. Tecrübeyi, yenilikçi vizyonu ile birleştiren Sözer Makina, üretmiş

Interlakokraska 2023

Sözer Makina olarak daha önce ki yıllarda olduğu gibi bu senede 28 Şubat –  4 Mart 2023 tarihleri arasında Rusya-Moskova’da düzenlenen Interlakokraska fuarına katılım sağladık. 

Hoşçakal 2022

Şimdi eğlence zamanı 😊 Başarılarla dolu 2022 yılını ve Sözer Makina olarak da 76. Kuruluş yılımızı geride bırakmaya hazırlandığımız şu günlerde, çalışma arkadaşlarımızla birlikte bir

Özgeçmişinizi (CV) direkt olarak info@sozer.com mail adresine gönderebilirsiniz.

SÖZER MAKİNA’da çalışan herkes bir yıldızdır, başarılı ve uzun yıllar huzur içinde çalışmak isterseniz mutlaka bizlerle iletişime geçiniz !