İsviçre / Akustik Sıva Üretimi

Sosyal Medyada paylaş:

Yaşam alanlarımızda ki ses izolasyonu çok önemlidir! İsviçre’de kurulumunu tamamladığımız otomatik otomasyon işletim sistemli Ses izolasyon malzemesi (Akustik Sıva) üretim tesisi.

Manuel, yarı otomatik veya tam otomatik otomasyon işletim sistemli tesis yatırımlarınız için sizleri Sözer Makina ile çalışmaya davet ediyoruz! Detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

https://sozer.com/yatay-mikser-makinalari/Urunler/smp-serisi-yatay-mikser-makinalari

Diğer Haberler

TANITIM FİLMİ 2023

Temelleri 1946 yılında atılan Sözer Makina, 75 yılı aşkın bilgi birikimi ve tecrübesiyle sektörünün zirvesinde bir markadır. Tecrübeyi, yenilikçi vizyonu ile birleştiren Sözer Makina, üretmiş

Interlakokraska 2023

Sözer Makina olarak daha önce ki yıllarda olduğu gibi bu senede 28 Şubat –  4 Mart 2023 tarihleri arasında Rusya-Moskova’da düzenlenen Interlakokraska fuarına katılım sağladık. 

Hoşçakal 2022

Şimdi eğlence zamanı 😊 Başarılarla dolu 2022 yılını ve Sözer Makina olarak da 76. Kuruluş yılımızı geride bırakmaya hazırlandığımız şu günlerde, çalışma arkadaşlarımızla birlikte bir

Özgeçmişinizi (CV) direkt olarak info@sozer.com mail adresine gönderebilirsiniz.

SÖZER MAKİNA’da çalışan herkes bir yıldızdır, başarılı ve uzun yıllar huzur içinde çalışmak isterseniz mutlaka bizlerle iletişime geçiniz !