İzmir Toplu Sipariş Teslimi – Uluslararası Boya Üreticisi

Sosyal Medyada paylaş:

İzmir Aliağa’da bulunan ve Türkiye’nin önde gelen boya üreticilerinden olan müşterimizin projesi içerisinde yer alan 9 adet SMNG serisi Nano Yatay Ezme Makinaları teslime hazırdır.  Değerli müşterimiz bu projesinde ek olarak SM.SBT serisi 5.000 ve 3.000 litre kapasiteli hızlı devirli platform mikserlerini tercih etmiştir.

Teknik ekibimiz, önümüzde ki hafta sistemin devreye alınma işlemleri için sahada olacaklardır.

76 yıllık tecrübemizi, ihtiyaçlarınızla harmanlayarak projelerinizi gerçeğe dönüştürmek için sizleri de Sözer Makina ile çalışmaya davet ediyoruz !

https://sozer.com/islak-ogutme-makinalari/Urunler/smng-serisi-nano-yatay-ezme-makinalari

https://sozer.com/mikserler/Urunler/sm-i-sbt-serisi-hizli-devirli-sabit-mikserler

Diğer Haberler

Paintistanbul & Turkcoat 2024 fuarı tamamlandı

Rekor ziyaretçi sayısı, harika geri bildirimler ve faydalı görüşmeler ile Paintistanbul &Turkcoat fuarını başarıyla tamamlamanın gururunu yaşıyoruz. Emeği geçen tüm ekip arkadaşlarımıza ve standımızı ziyaret

Paintİstanbul & Turkcoat 2024

Dokuzuncusu düzenlenecek olan Paintistanbul & Turkcoat fuarı 8-10 Mayıs 2024 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde bir kez daha sektör temsilcilerini ağırlamaya hazırlanıyor. Her zaman olduğu

Özgeçmişinizi (CV) direkt olarak info@sozer.com mail adresine gönderebilirsiniz.

SÖZER MAKİNA’da çalışan herkes bir yıldızdır, başarılı ve uzun yıllar huzur içinde çalışmak isterseniz mutlaka bizlerle iletişime geçiniz !