İzmir Toplu Sipariş Teslimi – Uluslararası Boya Üreticisi

Sosyal Medyada paylaş:

İzmir Aliağa’da bulunan ve Türkiye’nin önde gelen boya üreticilerinden olan müşterimizin projesi içerisinde yer alan 9 adet SMNG serisi Nano Yatay Ezme Makinaları teslime hazırdır.  Değerli müşterimiz bu projesinde ek olarak SM.SBT serisi 5.000 ve 3.000 litre kapasiteli hızlı devirli platform mikserlerini tercih etmiştir.

Teknik ekibimiz, önümüzde ki hafta sistemin devreye alınma işlemleri için sahada olacaklardır.

76 yıllık tecrübemizi, ihtiyaçlarınızla harmanlayarak projelerinizi gerçeğe dönüştürmek için sizleri de Sözer Makina ile çalışmaya davet ediyoruz !

https://sozer.com/islak-ogutme-makinalari/Urunler/smng-serisi-nano-yatay-ezme-makinalari

https://sozer.com/mikserler/Urunler/sm-i-sbt-serisi-hizli-devirli-sabit-mikserler

Diğer Haberler

TANITIM FİLMİ 2023

Temelleri 1946 yılında atılan Sözer Makina, 75 yılı aşkın bilgi birikimi ve tecrübesiyle sektörünün zirvesinde bir markadır. Tecrübeyi, yenilikçi vizyonu ile birleştiren Sözer Makina, üretmiş

Interlakokraska 2023

Sözer Makina olarak daha önce ki yıllarda olduğu gibi bu senede 28 Şubat –  4 Mart 2023 tarihleri arasında Rusya-Moskova’da düzenlenen Interlakokraska fuarına katılım sağladık. 

Hoşçakal 2022

Şimdi eğlence zamanı 😊 Başarılarla dolu 2022 yılını ve Sözer Makina olarak da 76. Kuruluş yılımızı geride bırakmaya hazırlandığımız şu günlerde, çalışma arkadaşlarımızla birlikte bir

Özgeçmişinizi (CV) direkt olarak info@sozer.com mail adresine gönderebilirsiniz.

SÖZER MAKİNA’da çalışan herkes bir yıldızdır, başarılı ve uzun yıllar huzur içinde çalışmak isterseniz mutlaka bizlerle iletişime geçiniz !