Yerli Malı Belgesi

Sosyal Medyada paylaş:

Sözer Makina olarak yerli üretimi sonuna kadar destekliyoruz ! Üretmiş olduğumuz makinalar kapsamında sahip olduğumuz “Yerli Malı Belgeleri” sayesinde projeleriniz için çeşitli desteklerden ve hibelerden faydalanabilirsiniz. Özellikle KOSGEB kapsamında yer alan başvurularınızda ilave %15 fiyat avantajı yerli malı belgesine sahip ürünlerde geçerli olmaktadır.

Hem ülke ekonomisine hem de yapılacak tüm ticari faaliyetlere katkı sağlayacak bu belgeler firmamız ve tüm paydaşlarımız için hayırlı olsun. Projelerinizi gerçeğe dönüştürmek için sizleri Sözer Makina ile çalışmaya davet ediyoruz !

Diğer Haberler

TANITIM FİLMİ 2023

Temelleri 1946 yılında atılan Sözer Makina, 75 yılı aşkın bilgi birikimi ve tecrübesiyle sektörünün zirvesinde bir markadır. Tecrübeyi, yenilikçi vizyonu ile birleştiren Sözer Makina, üretmiş

Interlakokraska 2023

Sözer Makina olarak daha önce ki yıllarda olduğu gibi bu senede 28 Şubat –  4 Mart 2023 tarihleri arasında Rusya-Moskova’da düzenlenen Interlakokraska fuarına katılım sağladık. 

Hoşçakal 2022

Şimdi eğlence zamanı 😊 Başarılarla dolu 2022 yılını ve Sözer Makina olarak da 76. Kuruluş yılımızı geride bırakmaya hazırlandığımız şu günlerde, çalışma arkadaşlarımızla birlikte bir

Özgeçmişinizi (CV) direkt olarak info@sozer.com mail adresine gönderebilirsiniz.

SÖZER MAKİNA’da çalışan herkes bir yıldızdır, başarılı ve uzun yıllar huzur içinde çalışmak isterseniz mutlaka bizlerle iletişime geçiniz !