Yerli Malı Belgesi

Sosyal Medyada paylaş:

Sözer Makina olarak yerli üretimi sonuna kadar destekliyoruz ! Üretmiş olduğumuz makinalar kapsamında sahip olduğumuz “Yerli Malı Belgeleri” sayesinde projeleriniz için çeşitli desteklerden ve hibelerden faydalanabilirsiniz. Özellikle KOSGEB kapsamında yer alan başvurularınızda ilave %15 fiyat avantajı yerli malı belgesine sahip ürünlerde geçerli olmaktadır.

Hem ülke ekonomisine hem de yapılacak tüm ticari faaliyetlere katkı sağlayacak bu belgeler firmamız ve tüm paydaşlarımız için hayırlı olsun. Projelerinizi gerçeğe dönüştürmek için sizleri Sözer Makina ile çalışmaya davet ediyoruz !

Diğer Haberler

Paintistanbul & Turkcoat 2024 fuarı tamamlandı

Rekor ziyaretçi sayısı, harika geri bildirimler ve faydalı görüşmeler ile Paintistanbul &Turkcoat fuarını başarıyla tamamlamanın gururunu yaşıyoruz. Emeği geçen tüm ekip arkadaşlarımıza ve standımızı ziyaret

Paintİstanbul & Turkcoat 2024

Dokuzuncusu düzenlenecek olan Paintistanbul & Turkcoat fuarı 8-10 Mayıs 2024 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde bir kez daha sektör temsilcilerini ağırlamaya hazırlanıyor. Her zaman olduğu

Özgeçmişinizi (CV) direkt olarak info@sozer.com mail adresine gönderebilirsiniz.

SÖZER MAKİNA’da çalışan herkes bir yıldızdır, başarılı ve uzun yıllar huzur içinde çalışmak isterseniz mutlaka bizlerle iletişime geçiniz !