Rusya Interlakokraska 2020 tamamlandı

Sosyal Medyada paylaş:

SÖZER MAKİNA® olarak 2020 senesi fuar programımız doğrultusunda Rusya – Moskova’da gerçekleştirilen “INTERLAKOKRASKA 2020” fuarına katılımımızı gerçekleştirdik. 45 farklı ülkeden yaklaşık 8.000 kişinin ziyaret ettiği fuarda katılımcı firmalar hammadde, makina, boya ve kimya sektörlerine yönelik teknolojik ürünlerini 4 gün boyunca sergilediler.

SÖZER MAKİNA® olarak standımızda otomatik hammadde besleme sistemli “Kombine Planet Mikser” ve Ex-Proof “Basket Mill Islak Öğütme ve Ezme Makinalarını” gelen ziyaretçilerimize sunduk.

4 gün boyunca oldukça yoğun ve memnun edici görüşmeler doğrultusunda çalışmalarımızı tamamladık. Bizim için gelişen bir pazar olan başta Rusya olmak üzere tüm BDT ülkelerinden firmamız için ciddi talepler aldık. Fuar sonrasında çalışmalarımızı verimli bir şekilde devam ettireceğiz. 

SÖZER MAKİNA® teknolojisini ve mühendislik becerisini tüm dünyaya gösterebilmek için çalışmalarına devam etmektedir.

Diğer Haberler

TANITIM FİLMİ 2023

Temelleri 1946 yılında atılan Sözer Makina, 75 yılı aşkın bilgi birikimi ve tecrübesiyle sektörünün zirvesinde bir markadır. Tecrübeyi, yenilikçi vizyonu ile birleştiren Sözer Makina, üretmiş

Interlakokraska 2023

Sözer Makina olarak daha önce ki yıllarda olduğu gibi bu senede 28 Şubat –  4 Mart 2023 tarihleri arasında Rusya-Moskova’da düzenlenen Interlakokraska fuarına katılım sağladık. 

Hoşçakal 2022

Şimdi eğlence zamanı 😊 Başarılarla dolu 2022 yılını ve Sözer Makina olarak da 76. Kuruluş yılımızı geride bırakmaya hazırlandığımız şu günlerde, çalışma arkadaşlarımızla birlikte bir

Özgeçmişinizi (CV) direkt olarak info@sozer.com mail adresine gönderebilirsiniz.

SÖZER MAKİNA’da çalışan herkes bir yıldızdır, başarılı ve uzun yıllar huzur içinde çalışmak isterseniz mutlaka bizlerle iletişime geçiniz !