2020 Yılı Son Sevkiyatımız

Sosyal Medyada paylaş:

2020 senesinin yavaş yavaş sonuna yaklaşırken Türkiye’nin önde gelen boya üreticilerinden olan müşterimizin İzmir fabrikası için hazırladığımız makinaların tamamı sevk edilmek üzere hazırdır.

Tırlar bugün Sözer Makina’nın bahçesine sadece makinaların sevki için değil aynı zamanda 2020 senesini uğurlamak üzere giriş yapacaktır.

2020 senesi tüm dünya için oldukça zorlu bir sene olarak hatırlanmasının yanı sıra dayanışma ve yaratıcı fikir yılı olarak da hatırlayacağız.

Gelecek yılı yeni projeler, fikirler ve ihtiyaçlarınıza çözümler üretebilmek için şimdiden dört gözle bekliyoruz! Tüm paydaşlarımıza ve bizi takip eden herkese sevdikleriyle birlikte huzurlu ve sağlıklı yeni bir yıl diliyoruz.

Diğer Haberler

TANITIM FİLMİ 2023

Temelleri 1946 yılında atılan Sözer Makina, 75 yılı aşkın bilgi birikimi ve tecrübesiyle sektörünün zirvesinde bir markadır. Tecrübeyi, yenilikçi vizyonu ile birleştiren Sözer Makina, üretmiş

Interlakokraska 2023

Sözer Makina olarak daha önce ki yıllarda olduğu gibi bu senede 28 Şubat –  4 Mart 2023 tarihleri arasında Rusya-Moskova’da düzenlenen Interlakokraska fuarına katılım sağladık. 

Hoşçakal 2022

Şimdi eğlence zamanı 😊 Başarılarla dolu 2022 yılını ve Sözer Makina olarak da 76. Kuruluş yılımızı geride bırakmaya hazırlandığımız şu günlerde, çalışma arkadaşlarımızla birlikte bir

Özgeçmişinizi (CV) direkt olarak info@sozer.com mail adresine gönderebilirsiniz.

SÖZER MAKİNA’da çalışan herkes bir yıldızdır, başarılı ve uzun yıllar huzur içinde çalışmak isterseniz mutlaka bizlerle iletişime geçiniz !