2020 Yılı Son Sevkiyatımız

Sosyal Medyada paylaş:

2020 senesinin yavaş yavaş sonuna yaklaşırken Türkiye’nin önde gelen boya üreticilerinden olan müşterimizin İzmir fabrikası için hazırladığımız makinaların tamamı sevk edilmek üzere hazırdır.

Tırlar bugün Sözer Makina’nın bahçesine sadece makinaların sevki için değil aynı zamanda 2020 senesini uğurlamak üzere giriş yapacaktır.

2020 senesi tüm dünya için oldukça zorlu bir sene olarak hatırlanmasının yanı sıra dayanışma ve yaratıcı fikir yılı olarak da hatırlayacağız.

Gelecek yılı yeni projeler, fikirler ve ihtiyaçlarınıza çözümler üretebilmek için şimdiden dört gözle bekliyoruz! Tüm paydaşlarımıza ve bizi takip eden herkese sevdikleriyle birlikte huzurlu ve sağlıklı yeni bir yıl diliyoruz.

Diğer Haberler

Sözer Akademi / 5S nedir? Nasıl uygulanır?

Değişim olmadan gelişmek imkânsızdır. Zihnini değiştirmeyenler hiçbir şeyi değiştiremezler! Sözer Akademi açılışı eğitimi Üretim Planlama Müdürümüz Serkan Yeşiltepe tarafından “5S Nedir? Ve Nasıl Uygulanır?” konu

Özgeçmişinizi (CV) direkt olarak info@sozer.com mail adresine gönderebilirsiniz.

SÖZER MAKİNA’da çalışan herkes bir yıldızdır, başarılı ve uzun yıllar huzur içinde çalışmak isterseniz mutlaka bizlerle iletişime geçiniz !