Satın almak mı kiralamak mı?

Sosyal Medyada paylaş:

Sözer Makina olarak işletmesinde büyümeği hedefleyen veya imalat sektöründe yeni işletme kurmayı planlayanlara doğru çözümler sunuyoruz. İhtiyacınız olan makinaları yatırım teşvikli olarak veya uygun ödeme koşullarımız ile direkt satın alabilirsiniz. Bunun yanı sıra dilerseniz öz sermayenizi koruyarak, satın alma öncesinde farklı tipte makinalar kiralayarak, doğru makinayı seçmeden önce ihtiyacınızı kendiniz görebilir, dönemsel gelen ve yatırım gerektiren işleri kiralama yöntemi ile geri çevirmeden cevaplayabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Diğer Haberler

TANITIM FİLMİ 2023

Temelleri 1946 yılında atılan Sözer Makina, 75 yılı aşkın bilgi birikimi ve tecrübesiyle sektörünün zirvesinde bir markadır. Tecrübeyi, yenilikçi vizyonu ile birleştiren Sözer Makina, üretmiş

Interlakokraska 2023

Sözer Makina olarak daha önce ki yıllarda olduğu gibi bu senede 28 Şubat –  4 Mart 2023 tarihleri arasında Rusya-Moskova’da düzenlenen Interlakokraska fuarına katılım sağladık. 

Hoşçakal 2022

Şimdi eğlence zamanı 😊 Başarılarla dolu 2022 yılını ve Sözer Makina olarak da 76. Kuruluş yılımızı geride bırakmaya hazırlandığımız şu günlerde, çalışma arkadaşlarımızla birlikte bir

Özgeçmişinizi (CV) direkt olarak info@sozer.com mail adresine gönderebilirsiniz.

SÖZER MAKİNA’da çalışan herkes bir yıldızdır, başarılı ve uzun yıllar huzur içinde çalışmak isterseniz mutlaka bizlerle iletişime geçiniz !