Polonya / Mastik Üretimi

Sosyal Medyada paylaş:

Polonya’da kurulumunu yaptığımız sistem içerisinde yer alan makinalarımızdan olan 2.000 Lt. kapasiteli SM3.MIL serisi Üç Milli Kombine Mikser makinamız ile Poliüretan esaslı mastik üretiminden bir kare.

Su ve ısı yalıtım sistemlerinin üretiminde kaliteyi Sözer Makina ile yakalayın. Detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

https://sozer.com/mikserler/Urunler/sm3-mil-serisi-cok-milli-mikserler

Diğer Haberler

TANITIM FİLMİ 2023

Temelleri 1946 yılında atılan Sözer Makina, 75 yılı aşkın bilgi birikimi ve tecrübesiyle sektörünün zirvesinde bir markadır. Tecrübeyi, yenilikçi vizyonu ile birleştiren Sözer Makina, üretmiş

Interlakokraska 2023

Sözer Makina olarak daha önce ki yıllarda olduğu gibi bu senede 28 Şubat –  4 Mart 2023 tarihleri arasında Rusya-Moskova’da düzenlenen Interlakokraska fuarına katılım sağladık. 

Hoşçakal 2022

Şimdi eğlence zamanı 😊 Başarılarla dolu 2022 yılını ve Sözer Makina olarak da 76. Kuruluş yılımızı geride bırakmaya hazırlandığımız şu günlerde, çalışma arkadaşlarımızla birlikte bir

Özgeçmişinizi (CV) direkt olarak info@sozer.com mail adresine gönderebilirsiniz.

SÖZER MAKİNA’da çalışan herkes bir yıldızdır, başarılı ve uzun yıllar huzur içinde çalışmak isterseniz mutlaka bizlerle iletişime geçiniz !