Turkcoat & Paintİstanbul 2022 fuarı tamamlandı

Sosyal Medyada paylaş:

Fuar takvimizin değişmez bir parçası olan Turkcoat & Paintİstanbul fuarını başarıyla tamamlamış bulunuyoruz. Standımızı ziyaret eden misafirlerimiz birbirinden farklı 9 adet makinamızı ve son yıllarda çok sık tercih edilen anahtar teslim fabrikaları simgeleyen maketimizi yakından inceleme fırsatını yakaladılar.

Fuarın en güçlü standı olarak ekibimiz gerek yerel gerekse de uluslararası arenada boy gösteren müşterilerimizin ve yeni paydaşlarımızın ihtiyaçlarına yönelik alternatifli çözümler sundular. Fuar sonrası muhtemel siparişe dönüşecek işlerin yanı sıra özellikle fuarın son gününde Irak ve Azerbaycan’ın önde gelen firmaları ile yapılan anlaşmalar bizleri ayrıca memnun eden unsurlar oldu.  

Pandemi ve Ukrayna’daki savaşın getirdiği yeni düzende paydaşlarımızla uyum içerisinde olmamız ve bağlantılarımızın aktif kalması açısından fuarın çok verimli geçtiğini söyleyebiliriz. 

Diğer Haberler

Sözer Akademi / 5S nedir? Nasıl uygulanır?

Değişim olmadan gelişmek imkânsızdır. Zihnini değiştirmeyenler hiçbir şeyi değiştiremezler! Sözer Akademi açılışı eğitimi Üretim Planlama Müdürümüz Serkan Yeşiltepe tarafından “5S Nedir? Ve Nasıl Uygulanır?” konu

Özgeçmişinizi (CV) direkt olarak info@sozer.com mail adresine gönderebilirsiniz.

SÖZER MAKİNA’da çalışan herkes bir yıldızdır, başarılı ve uzun yıllar huzur içinde çalışmak isterseniz mutlaka bizlerle iletişime geçiniz !