Yangın Durdurucu Ürünler için Çok Milli Mikserler

Sosyal Medyada paylaş:

Laboratuvar çalışmalarınızda kaliteyi Sözer Makina ile yakalayabilirsiniz.

Yangın durdurucu ürünlerin üretimini yapmakta olan müşterimizin hem ana üretim makinaları hem de deneme üretimleri için yeni tasarladığımız çok milli laboratuvar mikseri Hollanda’ya sevk edilmeye hazırdır.

Özel iskontolu satış imkanlarımız ve 1946’dan beri süre gelen kusursuz satış sonrası hizmetlerimiz ile sizleri de Sözer Makina ile çalışmaya davet ediyoruz !

https://sozer.com/mikserler/Urunler/sm3-mil-serisi-cok-milli-mikserler

Diğer Haberler

TANITIM FİLMİ 2023

Temelleri 1946 yılında atılan Sözer Makina, 75 yılı aşkın bilgi birikimi ve tecrübesiyle sektörünün zirvesinde bir markadır. Tecrübeyi, yenilikçi vizyonu ile birleştiren Sözer Makina, üretmiş

Interlakokraska 2023

Sözer Makina olarak daha önce ki yıllarda olduğu gibi bu senede 28 Şubat –  4 Mart 2023 tarihleri arasında Rusya-Moskova’da düzenlenen Interlakokraska fuarına katılım sağladık. 

Hoşçakal 2022

Şimdi eğlence zamanı 😊 Başarılarla dolu 2022 yılını ve Sözer Makina olarak da 76. Kuruluş yılımızı geride bırakmaya hazırlandığımız şu günlerde, çalışma arkadaşlarımızla birlikte bir

Özgeçmişinizi (CV) direkt olarak info@sozer.com mail adresine gönderebilirsiniz.

SÖZER MAKİNA’da çalışan herkes bir yıldızdır, başarılı ve uzun yıllar huzur içinde çalışmak isterseniz mutlaka bizlerle iletişime geçiniz !